• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Обдаровані діти

2019-2020 навчальний рік.

Переможці ІІІ(обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад 2019-2020
ПредметМісцеПрізвище ученякласПІБ
вчитель
1ІсторіяІІІ Булава Г10Безгодкова О.С.
2.МатематикаІКощей Р8Салій Л.Г.
3.ФізикаІІІКощей Р8Касьян Г.С
4.АстрономіяІІКощей Д10Дахова О.І
5АстрономіяІІІБезпала Є10Дахова О.І.
6.ЕкологіяІДахов І9Саматова О.В.
7БіологіяІІІОлійник І9Ульянова К.П.
8Рос.мова та літ.ІІОлійник І9Карташова С.С.
9Рос.мова та літ.ІІІБезпала Є.10Калашнікова Т.М.
10Інформаційні
технології
ІІМаслов Г11Красилін В.В.
11Основи економікиІІІЛетуча А11Кисельова П.О.
Переможці ІІ(міського) етапу Всеукраїнських олімпіад 2019-2020 н.р.
ПредметМісцеПрізвище
учня
класПІБ
вчителя
1ФізикаІКощей
Роман
8Касьян Г.С.
2ФізикаІІБулава
Геннадій
10Дахова О.І.
3ФізикаІІОтморська
Єва
7Дахова О.І.
4ФізикаІІІЛитвинов
Лука
8Дахова О.І.
5ФізикаІІІКощей
Дмитро
10Дахова О.І
6ФізикаІІІПушкар
Артем
11Дахова О.І.
7АстрономіяІКощей
Дмитро
10Дахова О.І.
8АстрономіяІІІБезпала
Єлизавета
10Дахова О.І
9МатематикаІКощей
Роман
8Салій Л.Г.
10МатематикаІОтморська
Єва
7Святаш О. В.
11МатематикаІБондурина
Анна
6Лиманська С.М.
12МатематикаІІІТкаченко
Вікторія
6Лиманська С.М.
13МатематикаІІІКощей
Дмитро
10Лиманська С.М
14МатематикаІІІПархоменко
Діана
5Білоус Т.М.
15МатематикаІІІПушкар
Марія
5Білоус Т.М.
16МатематикаІІІАртемова
Марія
6Білоус Т.М.
17ІсторіяІБулава
Геннадій
10Безгодкова О.С.
18ІсторіяІІОлійник
Ілля
9Коритко А.Б.
19Німецька
Мова
ІІІДахов
Ігор
9Хоролець О.Є.
20Укр.мова та літІІІРостовська
Ольга
11Саєнко О.В.
21ЕкологіяІІДахов
Ігор
9Саматова О.В.
22ЕкологіяІІІКолодій
Іван
9Саматова О.В.
23Російська мова
та літ.
ІТопільницька
Катя
8Лейченко Н.В.
24Російська мова
та літ.
ІІІОлійник
Ілля
9Карташова С.С.
25Російська мова
та літ.
ІІБезпала
Єлизавета
10Калашнікова Т.М.
26Російська мова
та літ.
ІІІЛисенкова
Валерія
10Калашнікова Т.М.
27БіологіяІІЛухменко
Ельвіра
11Ульянова К.П.
28БіологіяІІОлійник
Ілля
9Ульянова К.П.
29ГеографіяІІЛитвинов
Лука
8Кисельова П.О.
30ГеографіяІІРостовська
Ольга
11Кисельова П.О.
31ГеографіяІІОтморська
Єва
7Саматова О.В.
32ХХ Міжнародний
конкурс з укр.м.
ІКотляревського
Івана
4Коврижних І.І.
33ХХ Міжнародний
конкурс з укр.м.
ім. Петра Яцика
ІІРостовська
Ольга
11Саєнко О. В.
34ХХ Міжнародний
конкурс з укр.м.
ім Петра Яцика
ІІАртемова
Марія
6Тхорова Т.М.
35ІнформатикаІБулава
Геннадій
10Герасимович Л.Й.
36ІнформатикаІІІУшаков
Данило
10Герасимович Л.Й.
37ІнформатикаІІМаслов
Георгій
11Красилін В.В.
38ІнформатикаІІКощей
Роман
8Красилін В.В.
39Англійська моваІІПеревозний В9Гулькова М.Р.
40Англійська моваІІДенисенко Дарина9Гулькова М.Р.
41Англ. моваІІІМаслов Георгій11Боровик А.С.
42Англ.моваІІІВолобуєва Анастасія11Боровик А.С.
43Англ. моваІІІПечерський Нікіта11Боровик А.С.
44Основи економікиІЛетуча Аліна11Кисельова П.О.

2018-2019 навчальний рік.

46 призових місць, 28 учнів.

Переможці з трьох предметів(6 учнів):

Ушаков Данило: математика, фізика, ІКТ.
Кощей Дмитро:математика, фізика, астрономія.
Олійник Ілля: історія України, фізика, біологія.
Булава Геннадій:історія України, основи правознавства, фізика.
Денисенко Дарина:українська мова, російська мова, англ.мова.
Безпала Єлизавета:українська мова, російська мова, основи правознавства.
Переможці з двох предметів (6 учнів)

Ростовська Ольга: українська мова, географія.
Потапенко Софія: українська мова, англ. мова.
Маслов Георгій:англійська мова, ІКТ.
Воюцька Єлизавета:біологія, екологія.
Кощей Роман:математика, фізика.
Селютін Дмитро:математика, фізика.

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 2017-218 н.р.
/Files/images/табл_ол.jpg

Інформація про переможців ІІ(міського ) етапу Всеукраїнських олімпіад 2017-2018 н.р.

Інформація про учнів, запрошених на ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських олімпіад 2017-2018 н.р.

Інформація про участь учнів ЗОШ №4 у творчих конкурсах 2017-2018
№ з/пНазва конкурсуКількість учнівПрізвище учняКлас Результати
1Всеукраїнський турнір юних правознавців(міський етап)
НУО №239 від 09.10.2017
1Залозна Ксеня11ІІІ м.(Безгодкова О.С.)
2Міський фестиваль солістів-вокалістівСкряга Анна6-ВГран-прі(Метелиця С.П)
3Міський фестиваль "Зимові канікули"Скряга Анна6-ВІ м.(Метелиця С.П.)
4Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Г. Шевченка1.Отморська Єва
2.Лисенкова Валерія
3.Ростовська Оля
4.Залозна Ксенія
5.Новицька Софія
6. Воюцька Єлизавета
5
8

9
11
11
10
ІІ м, (Жаран Н.Б)
ІІІ м, (Жаран Н.Б.)
ІІм,( Саєнко О.В.)
І м,( Саєнко О.В.)
ІІІ м,( Змієва Т.М.)
ІІІ м,( Саєнко О.В.)

5Міський фестиваль "Шукай краси, добра шукай!", присвяченого 190- річчю від дня народження Л.І.Глібова
(НУО №251 від 19.10.2017)
Лукашевський Арсеній8ІІІ м(Жаран Н.Б.)

Переможці ІІІ (обласного)етапу Всеукраїнських олімпіад 2017– 2018н. р.

ПредметМісцеПрізвище учняКласПІБ вчителя
1Українська мова та літератураІІЗалозна Ксенія11-БСаєнко О.В.
2Основи економікиІ
І
Летуча Аліна
Новицька Софія
9-Б
11-А
Кисельова П.О.
3Російська мова та літератураІЗалозна Ксенія11-БКарташова С.С.
4ХіміяІІІ Гармаш Дар'я9-АУльянова К.П.

Нагородження обдарованих дітей за підсумками 2015 року

П О Д А Н Н Я
на претендентів-стипендіатів ЗОШ № 4 за підсумками 2014,2015 років

style='margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify;text-indent:35.05pt;mso-line-height-alt:5.0pt'>-Всеукраїнських та міжнародних конференціях, семінарах.

2014-2015 навчальний рік

Особисті досягнення педагогічного працівника в професійних конкурсах 2014-2015р.
/Files/images/Анна_х.JPG

Інформація про участь вчителів ЗОШ №4в творчих конкурсах у 2014 – 2015 н.р.

План роботи з обдарованою молоддю на 2013-2014 н.р.

/Files/images/xx.jpgМета:

Приділяти особливу увагу психолого- педагогічній підтримці обдарованих дітей (мотивованих дітей), ранній діагностиці інтелектуальної обдарованості; зміцнення науково- методичного супроводу даного напрямку; припускатися принципу: кожна дитина від природи обдарована по- своєму. ...далі

Программа работы с одаренными учениками на уроках географии в 8 классе.

Зразки нормативної документації щодо виявлення обдарованих учнів

Методичні рекомендації, щодо розробки програми розвитку дитини

Обдаровані діти

Рекомендації батькам, які мають обдарованих дітей:

Учасники та переможці обласних олімпіад 2013-2014 н.р.
1.География - Блохина Г (10-А кл)
2. Экономика - Бандурин В. (9 -А кл)
3. Экология - Трохимчук Р. (10-В кл)
4. Биология - Трохимчук Р. (10-В кл)
5. Астрономия - Блохина Г.(10-А кл)
6. Информатика(ОАП) - Битовт А., Красовский А.(11-В)
7. Математика - Бандурин В.(9-А), Блохина А.(7-А кл)
8. Физика - Бандурин В. (9-А кл)
9. Инф.технологии - Питтель А., Донченко В.(10,11 кл)
10. Труд - Некрилов В.(9-А)
Кiлькiсть переглядiв: 2102

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Липень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031