• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Бiблiотечний вiсник
«Бібліотека - це відкритий стіл ідей, за який запрошений кожен, за яким кожен знайде ту їжу, яку шукає». І.Герцен)
/Files/images/Изображение 004.jpg/Files/images/Изображение 001.jpg/Files/images/aric.jpg

Ласкаво просимо на сторінку шкільної бібліотеки!

Сучасна шкільна бібліотека-це місце, де учні і вчителі можуть і попрацювати, і провести вільний час, погортавши журнали або книги, або просто поспілкуватися.

У бібліотеці повинно бути світло, затишно і зручно всім. А якщо в шкільній бібліотеці завжди багато дітлахів і дорослих, значить, ця бібліотека жива, значить з нею все в порядку. Адже недарма, ще в давні часи говорили, що бібліотека - це аптека для душі. Важливо, щоб ми, шкільні бібліотекарі пам'ятали про це.

Кузя не настоящий Белов Юрий Евгеньевич
Позакласне читання.

В книге собраны рассказы, героем которых является домовёнок Кузя, но не персонаж известных сказок и мультфильмов, а «Кузя не настоящий», который живёт в библиотеке школы-гимназии №1 г. Судака. В основу сюжета положены многие реальные происходившие с ним события.
Готовились эти публикации для детской страницы «Светлячок»: Кузина газета для чтения в кругу семьи, городской газеты «Судакский вестник».

Алгебра i початки аналiзу

...Учітесь, читайте,
І чужому научайтесь,
Й свого не цурайтесь...

9 березня 2014 року виповнюється 200 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка (1814-1861),

видатного українського поета, художника, мислителя, чия літературна спадщина вважається основою української літератури й сучасної української мови
Тарас Шевченко був людиною універсальних обдарувань та інтересів. Все його життя і творчість були присвячені українському народу. Поет мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуться мова, культура та історія народу, а люди будуть щасливими.

Місце народження Т.Г.Шевченка – с. Моринці, Київщина. Батько – селянин-кріпак.
Т.Г.Шевченко був дворовим слугою поміщика П. Енгельгарда в маєтку Вiльшани. Вступив до Академії мистецтв.
Був членом Кирило-Мефодіївського братства, таємної політичної організації, заснованої з ініціативи Миколи Костомарова. Шевченка заарештували 5 квітня 1847. У квітні 1850 його було заарештовано вдруге і невдовзі заслано на півострів Мангишлак. Під час хвороби та після третього арешту Шевченко взяв участь у підготовці першого числа журналу «Основа», яке вийшло ще за життя поета.

З 47 років життя поет пробув 24 роки у кріпацтві, 10 на засланні, а решту під наглядом жандармів.
Поховано Тараса Шевченка спочатку на Смоленському кладовищі в Петербурзі, а через 2 місяці, згідно з заповітом, його останки перевезено на Україну і поховано на Чернечій горі біля Канева. Відтоді могила Шевченка стала священним місцем для українців у всьому світі.

Літературна спадщина Шевченка обіймає велику збірку поетичних творів («Кобзар»), драму «Назар Стодоля» і 2 уривки з інших п'єс; 9 повістей, щоденник й автобіографію, написані російською мовою, записки історично-археологічного характеру («Археологічні нотатки»), 4 ст. та понад 250 листів.

З мистецької спадщини Шевченка збереглося 835 творів живопису і графіки, що дійшли до нас в оригіналах і частково у гравюрах та копіях. Її доповнюють дані про понад 270 втрачених і досі не знайдених мистецьких творів.

Кiлькiсть переглядiв: 1122

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Квітень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930