• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Батьківська сторінка

Увага! Інформація для батьків випускників 2017-2018 н.р.

З Днем матері!
/Files/images/DSC_2486.jpg/Files/images/мам_день.jpg

Результати проведення обласного моніторингу якості знань з математики

Алгебра та геометрія - 11_А клас, алгебра та геометрія - 11-Б клас

Мобильный телефон в школе. "За" и "против".

В современный век всеобщей телефонизации перед всеми родителями встает вопрос: а нужен ли их ребенку в школе мобильный телефон? Несомненно, это весьма полезная и нужная вещь, которой в современном мире пользуется большинство людей. Но так ли необходим он ребенку, посещающему школу? Перед тем как дать или не дать своему ребенку сотовый, каждый родитель должен решить для себя: а для чего он ему? Если для того, чтобы родители в любой момент могли связаться с ним, то конечно, а вот для того, чтобы продемонстрировать свои материальные возможности – не стоит.
Покупать ли ребенку мобильный телефон?

Посібник "Діти в Інтернеті: як навчити безпеці у віртуальному світі"

/Files/images/1aris1.jpg/Files/images/1aris2.jpg

Структура 2014-2015 навчального року Розклад уроків на ІІ семестр 2014-2015 н.р. для учнів.

/Files/images/DSC_4101.jpg Поради психолога батькам першокласників
Порада перша:
найголовніше, що ви можете подарувати своїй дитині, - це ваша увага.
Порада друга:
ваше позитивне ставлення до школи і вчителів спростить дитині період адаптації.
Порада третя:
ваше спокійне ставлення до шкільних турбот і шкільного життя дуже допоможе дитині.
Порада четверта:
допоможіть дитині встановити стосунки з однолітками і відчувати себе впевнено.
Порада п’ята:
допоможіть дитині звикнути до нового режиму життя.
Порада шоста:
мудре відношення батьків до шкільних успіхів виключить третину можливих неприємностей дитини.

Структура 2013-2014 навчального року

Відповідно до статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту» 2013/2014 навчальний рік розпочинається 1 вересня святом – День знань – і закінчується не пізніше 1 липня.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою: І семестр – з 2 вересня по 27 (28 для шкіл, які працюють за шестиденним робочим тижнем) грудня,

ІІ семестр – з 08 січня по 30 (31) травня.

Закінчується навчальний рік проведенням навчальних екскурсій у 1-4 класах (2-5 червня), навчальних екскурсій та практики у 5-8 і 10 класах (2 червня-13 червня) і державної підсумкової атестації випускників початкової (16-22 травня), основної (2-16 червня) і старшої (23-29 травня) школи.

Вручення документів про освіту рекомендуємо провести для випускників 9-х класів – 18 – 19 червня, 11-х класів – 31 травня – 1червня.

Впродовж навчального року для учнів проводяться канікули: орієнтовно, осінні з 28 жовтня по 10 листопада,

зимові з 30 грудня по 07 січня,

весняні з 24 по 30 березня.

З урахуванням місцевих особливостей та кліматичних умов за погодженням з відповідними місцевими органами управління освітою можуть змінюватись структура навчального року та графік учнівських канікул; навчальну практику та навчальні екскурсії за рішенням закладу можна провести в інші терміни, або впродовж навчального року.

Увага! На дорозі діти.

Шановні батьки! Кожний з вас бажає бачити свою дитину здоровішою і непошкоджену. І кожний певен, що його кмітливе маля під колесами автомобіля вже точно не опиниться. Але якщо дитина вчасно не прийшла додому, ви починаєте хвилюватися: «чи все гаразд?», придумуючи різні варіанти розвитку подій, нервово дзвонячи друзям і знайомим, з якими, можливо перебуває ваша дитина. Тільки б нічого не трапилося! Це споконвічний людський острах зрозумілий, адже нещасні випадки, як загроза здоров'ю й життю дитини, випереджають хвороби.Ви знаходити час на прогулянки, гуртки, спортивні секції,ігри з дитиною, але рідко знаходите п'ять хвилин у день, півгодини в тиждень, щоб навчити дитину уникати нещасного випадку, особливо на вулиці.

У процесі навчання дітей правилам дорожнього руху, основне завдання батьків — сформувати три основні навички поведінки, які допоможуть дитині зорієнтуватися в дорожніх ситуаціях.
Навичка зосередження уваги – це межа, перед якою необхідно зупинятися, витримувати паузу, для психологічного перемикання у зв'язку з переходом у небезпечну зону, а також для адекватної оцінки обстановки не тільки очами, але й думками.
Навичка спостереження >– дитина повинна бачити предмети, що оточують її, як рухливі (автомобілі, що рухаються по дорозі) так і нерухливі (автомобілі, що стоять на узбіччі, в кущах і т.д.), що закривають огляд проїзної частини й сприймати їх як потенційну небезпеку.
Навичка самоконтролю – ступаючи на проїзну частину поспіх і хвилювання необхідно залишити на тротуарі, дотримувати повного спокою й не відволікатися ні на що ті кілька хвилин, які потрібні для переходу дороги

Батьківські заповіді

Шановні батьки!

Ви, звичайно, прагнете до того, щоб у вас склалися добрі стосунки зі своєю дитиною, щоб ви були для нього прикладом і авторитетом, щоб у вашій сім'ї панували взаємна любов і повага. Але ваші спрямування досягнуть мети, якщо ви:

- знаєте, що довіра - основне правило;

- завжди своїм дітям говорите правду;

- намагаєтеся бути прикладом для дитини;

- шануєте дитину як особу, що має право на свою точку зору;

- радитеся з дитиною;

- не обманюєте дитину;

- учите правильно оцінювати свої вчинки і вчинки інших дітей;

- не ставите метою добитися повної слухняності з першого слова, даєте можливість переконатися дитині, в чому він прав або не прав;

- постійно читаєте книги вголос своїй дитині;

- судите дитину за вчинок, згадуючи себе в його віці;

- знаєте друзів своєї дитини і запрошуєте їх у будинок;

- увечері усією сім'єю обговорюєте, як пройшов день.

Кiлькiсть переглядiв: 554

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Червень 2018 Наступна
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930