• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

Переможці ІІІ(обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад 2019-2020
ПредметМісцеПрізвище учнякласПІБ
вчителя
1ІсторіяІІІБулава Г10Безгодкова О.С.
2ФізикаІІІКощей Р8Касьян Г.С.
3.МатематикаІКощей Р8Салій Л.Г.
4АстрономіяІІКощей Д10Дахова О.І.
5АстрономіяІІІБезпала Є.10Дахова О.І.
6.ЕкологіяІДахов І.9Саматова О.В.
7.БіологіяІІІОлійник І.9Ульянова К.П.
8.Рос.мова та літ.ІІОлійник І.9Карташова С.С.
9Рос.мова та літІІІБезпала Є10Калашнікова Т.М.
10Інформаційні
технології
ІІМаслов Г11Красилін В.В.
11Основи економікиІІІЛетуча А.11Кисельова П.О.
Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад 2019-2020
ПредметМісцеП.І. учня
КласП.І.Б.
учителя

1ФізикаІКощей
Роман
8Касьян Г.С.
2ФізикаІІБулава Геннадій9Дахова О.І.
3ФізикаІІОтморська Єва7Дахова О.І.
4ФізикаІІІЛитвинов Лука8Дахова О.І.
5ФізикаІІІКощей Дмитро10Дахова О.І.
6ФізикаІІІПушкар Артем11Дахова О.І
7АстрономіяІКощей Дмитро10Дахова О.І.
8АстрономіяІІБезпала Єлизавета10Дахова О.І.
9МатематикаІКощей Роман8Салій Л.Г.
10МатематикаІОтморська Єва7Святаш О.В.
11МатематикаІБандурина Анна6Лиманська С.М.
12МатематикаІІІТкаченко Вікторія6Лиманська С.М.
13МатематикаІІІКощей Дмитро10Лиманська С.М.
14МатематикаІІІПархоменко Діана5Білоус.Т.М.
15МатематикаІІІПушкар Марія5Білоус Т.М.
16МатематикаІІІАртемова Марія6Білоус Т.М.
17ІсторіяІБулава Геннадій10Безгодкова О.С.
18ІсторіяІІІОлійник Ілля9Коритко А.Б.
19Німецька моваІІІДахов Ігор9Хоролець О.Є.
20Укр. мова та літ.ІІІРостовська Ольга11Саєнко О.В.
21ЕкологіяІІДахов Ігор9Саматова О.В.
22ЕкологіяІІІКолодій Іван9Саматова О.В.
23Російська мова та літ.ІТопільницька Катя8Лейченко Н.В.
24Російська мова та літ.ІІІОлійник Ілля9Карташова С.С.
25Російська мова та літ.ІІБезпала Єлизавета10Калашнікова Т.М.
26Російська мова та літ.ІІІЛисенкова Валерія10Калашникова Т.М.
27БіологіяІІЛухменко Ельвіра9Ульянова К.П.
28БіологіяІІОлійник Ілля9Ульянова К.П.
29ГеографіяІІЛитвинов Лука8Кисельова П.О.
30ГеографіяІІРостовська Ольга11Кисельова П.О.
31ГеографіяІІОтморська Єва7Саматова О.В.
32ХХ Міжнародний
конкурс з укр.м.
ім. Петра Яцика
ІКотляревський
Іван
4Коврижних І.І.
33ХХ Міжнародний
конкурс з укр.м.
ім. Петра Яцика
ІІРостовська Ольга11Саєнко О.В.
34ХХ Міжнародний
конкурс з укр.м.
ім. Петра Яцика
ІІАртемова Марія6Тхорова Т.М.
35ІнформатикаІБулава Геннадій10Герасимович Л.Й.
36ІнформатикаІІІУшаков Данило10Герасимович Л.Й.
37ІнформатикаІІМаслов Георгій11Красилін В.В.
38ІнформатикаІІКощей Роман8Красилін В.В.
39Англ. моваІІПеревозний В.9Гулькова М.Р.
40Англ. моваІІДенисенко Дарина9Гулькова М.Р.
41Англ. моваІІІМаслов Георгій11Боровик А.С.
42Англ. моваІІІВолобуєва Анастасія11Боровик А.С.
43Англ.моваІІІПечерський Нікіта11Боровик А.С.
44Основи економіки1Летуча Аліна11Кисельова П.О.
Переможці обласних олімпіад 2018-2019 н.р.
1Українська мова та літератураПотапенко С, 11-БДиплом ІІ ступеняСаєнко О.В.
2МатематикаКощей Р, 7-БДиплом І ступенюСалій Л.Г
3Основи економікиЛетуча А,10-БДиплом ІІІ ст.Кисельова П.О.
4БіологіяВоюцька Є, 11-БДиплом ІІІ ст.Ульянова К.П.
5ПравознавствоБезпала Є, 9-БДиплом ІІІ ст.Безгодкова О.С.
Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 2018 - 2019 н.р.
1
2
3
4
5
6
7
МатематикаБандуріна А.- 5-А
Артьомова М- 5-Г
Отморська Є, 6-А
Кощей Д, 9-Б
Кощей Р, 7-Б
Селютін Д, 9-А
Ушаков Д, 9-Б
ІІІ місце
ІІ місце
ІІІ місце
ІІІ місце
І місце
ІІ місце
ІІІ місце
Лиманська С.М.
Білоус Т.М.
Святаш О.В.
Лиманська С.М.
Салій Л.Г.
Лиманська С.М.
Лиманська С.М.

8
9
10
11
Українська мова та літератураРостовська О, 10-Б
Потапенко С.,11-Б
Денисенко Д, 8-А
Безпала Л, 9-Б
ІІ місце
І місце
ІІІ місце
ІІІ місце
Саєнко О.В.
Саєнко О.В.
Змієва Т.М.
Жаран Н.Б.


12
13
БіологіяВоюцька Є, 11-Б
Олійник І, 8-А
ІІ місце
ІІІ місце
Ульянова К.П.
Ульянова К.П.
14
15
16
17
18
19
20
ФізикаСелютін Д, 9-А
Кощей Д, 9-Б
Булава Г, 9-Б
Олійник І, 8-Б
Кощей Р, 7-А
Ушаков Д, 9-Б
Пушкар А, 10-а
ІІ місце
ІІІ місце
ІІІ місце
ІІІ місце
І місце
ІІІ місце
ІІІ місце
Дахова О.І.
Дахова О.І.
Дахова О.І.
Дахова О.І.
Касьян Г.С.
Дахова О.І.
Дахова О.І.






21
22
23
ГеографіяЛитвинов Л, 7-Г
Філліпова Д, 7-А
Ростовська О, 10-А
ІІ місце
ІІІ місце
ІІ місце
Кисельова П.О.
24ЕкологіяВоюцька Є, 11-БІІ місцеСаматова О.В.
25
26
ІсторіяОлійник І., 8-Б
Булава Г, 9-Б
ІІ місце
ІІІ місце
Коритко А.Б.
Безгодкова О.С.

27АстрономіяКощей Д, 9-БІІІ місцеДахова О.І.
28
29
30
31
32
Російська мова та літератураБезпала Л, 9-Б
Лисенкова В, 9-Б
Денисенко Д, 8-А
Потикун К, 8-А
Маврова К, 11-А
І місце
ІІІ місце
ІІ місце
ІІІ місце
ІІІ місце
Калашникова Т.М.
Калашникова Т.М.
Карташова С.С.
Карташова С.С.
Мороз В.В.
33
34
Основи
правознавства
Булава Г, 9-Б
Безпала Л, 9-Б
ІІІ місце
ІІ місце
Безгодкова О.С.
Безгодкова О.С.
35
36
37
38
39
Англійська моваДенисенко Д, 8-А
Перевозний В.,8-Б
Маслов Г, 10-А
Пугач Аліна, 11-А
Потапенко С, 11-Б
ІІ місце
ІІІ місце
ІІ місце
ІІ місце
ІІ місце
Гулькова М.Р.
Гулькова М.Р.
Боровик А.С.
Хайнацька А.С.
Хайнацька А.С.
40Німецька моваДахов І.ІІІ місцеХоролець О.Є.
41
42
43
ІКТУшаков Д, 9-Б
Маслов Г, 10-А
Лухменко Е, 10-А
ІІ місце,
І місце
ІІІ місце
Герасимович Л.Й.
Красилін В.В.
Красилін В.В.
44Фізкультура Громова Вікторія
(волейбол)
І місцеЗахаренкова В.А.
45
46
Основи економікиПечерський М
Летуча А
І місце
ІІ місце
Кисельова П.О.
Кисельова П.О
Переможці обласних олімпіад 2017-2018 н.р. (11 місць, 7 учасників)
№ з/пПредметУчніМісцеВчитель
1Українська мова та літератураЗалозна К., 11-БІІ місцеСаєнко О.В.
2Основи економікиЛетуча Аліна, 9-б
Новицька Софія, 11-А
І місце
І місце
Кисельова П.О.
3Російська мова та література Залозна Ксенія, 11-БІ місцеКарташова С.С.
4ХіміяГармаш Дар'яІІІ місцеУльянова К.П.
5Зарубіжна літератураВоюцька Ліза, 10-Б
Залозна Ксенія, 11-Б
Кубота Марк, 11-Б
І місце
І місце
ІІІ місце
Мороз В.В.
Лейченко Н.В.
Лейченко Н.В
6Англійська моваМельников Іван, 10-Б

ІІІ місцеБоровик А.С.
7ГеографіяГармаш Дар'я, 9-А
Новицька Софія, 11-А
І місце
ІІІ місце
Кисельова П.О.
Кисельова П.О.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 2017-2018 н.р
№ з/пПредметУчніМісцеВчитель
1
2
3
Українська мова та літератураЗалозна Ксенія 11-Б
Потапенко Софія10-Б
Ростовська Ольга, 9-Б

ІІ місце
ІІІ - місце
ІІІ- місце
Саєнко О.В.
Саєнко О.В.
Саєнко О.В.
4
5
6
7
8
9
ГеографіяКоваленко Андрій 11-А
Новицька Софія 11-А
Лукашевський Арсеній 8-Б
Гармаш Д, 9-А
Кощей Д,8-Б
Кравченко Арина , 8-А

І місце
ІІ місце
І місце
І місце
ІІІ місце
ІІ місце
Кисельова П.О.
Кисельова П.О.
Саматова О.В.
Кисельова П.О.
Саматова О.В.
Кисельова П.О.
10
11
12
Зарубіжна літератураЗалозна К, 11-Б
Кубота М, 11-Б
Воюцька Є, 10-Б
І місце
ІІ місце
ІІІ місце
Лейченко Н.В.
Лейченко Н.В Мороз В.В
13
14
БіологіяГармаш Д, 9,А
Воюцька Є., 10-А
ІІ місце
ІІ місце
Ульянова К.П.
Ульянова К.П
15
16
17
18


19
20
21
22

Математика





Українська мова
конкурс ім.П. Яцика
Кощей Р, 6-А
Селютін Д, 6-А
Лукашевський А, 8-Б
Кощей Д, 10-Б

Герасимова Є. 11-А
Потапенко Л.10-Б
Цуркан О, 11-Б
Ростовська О, 9-Б

ІІІмісце
І місце
ІІ місце

ІІІ місце

І місце
І місце
ІІ місце
ІІ місце
Салій Л.Г
Лиманська С. М.
Лиманська С.М.

Хлоптова
Саєнко О.В.
Саєнко О.В.
Саєнко О.В.

23
24
25
26
27

Російська мова та літератураЗалозна К, 11-Б
Новицька С, 11-А
Безпала Л, 8-Б
Лисенкова Л, 8-Б
Ростовська О, 9-Б
І місце
ІІІ місце
ІІ місце
ІІІ місце
ІІ місце
Лейченко Н.В.
Карташова С.С.
Калашникова Т.М.
Калашникова Т.М.
Лейченко Н.В.
28

ІнформатикаНовицька С, 11-АІІІ місцеГерасимович Л.Й.
29ХіміяГармаш Д, 9-АІ місцеУльянова К.П.
30ФізикаГармаш Д, 9АІІІ місцеДахова О.І.
31
32
33
34
35
36
37

Англійська моваКапланова К, 11-Б
Мельник І, 10-Б
Маслов Г, 9-Б
Гармаш Д, 9-А
Карпенко О, 9-Б
Лукашевський А, 9-Б
Кравченко А, 8-А
ІІІ місце
ІІ місце
ІІІ місце
ІІ місце
ІІІ місцеІ
ІІІ місце
ІІІ місце
Боровик А.С.
Боровик А.С.
Боровик А.С.
Боровик А.С.Товкайло О.А.
Гулько М.Р.
Гулько М.Р.
38
39
40
41

ЕкономікаНовицька С, 11-А
Коваленко А, 11-А
Печерський М,9-Б
Летуча А, 9-Б
І місце
ІІІ місце
ІІІ місце
І місце
Кисельова П.О.
Кисельова П.О.
Кисельва П.О.
Кисельова П.О.
42
43
Трудове навчанняСелютін Д, 8-А
Криленко О, 8-А
І місце
ІІІ місце
Татьянніков В.О.
Татьянніков В.О.
44
45
46

Історія УКраїниЗалозна К, 11-Б
Коваленко А, 11-А
Гармаш Д, 9-А
ІІІ місце
ІІІ місце
ІІІ місце
Безгодкова О.С.
Коритко А.Б.
Коритко А.Б
47
48
49

Екологія

Добаріна А.,10-Б

Горбенко А., 10-Б

Смирниченко Є., 11-А
І місце
ІІІ місце
ІІІ місце

Саматова О.В.

Саматова О.В.

Саматова О.В.

50Фізична культураДольменко Є., 11-БІІІ місцеЗахаренков В.ВЗахаренкова В.А.

Переможці обласних олімпіад 2016-2017 н.р.
№ з/пПредметУчніМісцеВчитель
1ІнформатикаХухрянський А-10-А кл.ІІІ - місцеГерасимович Л.Й.
2Географія

Переможці II етапу Всеукраїнських олімпіад 2016-2017
№ з/пПредметУчніМісцеВчитель
1
2
ФізикаКощей Д. 7-Б
Гармаш Д 8-А
ІІІ місце
ІІІ місце
Дахова О.І.
3
4
5
6


ІнформатикаХухрянський А. 10-А
Маслов Георгій 8-Б
Новицька С. 10-А
Тютюник Е. 11-А
І-місце
ІІ-місце
ІІІ-місце
ІІІ-місце
Герасимович Л.Й.
Красілін В.В
Герасимович Л.Й.
Красілін В.В
7
8
ЕкологіяПотоцька О. 11-А
Ковалеко В. 11-Б
І-місце
ІІ-місце
Саматова О.В.
9
10
11
12
13
БіологіяГармаш Д. 8-А
Новицька С. 10-А
Смирниченко Е. 10-А
Коваленко В. 11-Б
Потоцька М. 11-А
ІІ-місце
ІІІ-місце
ІІІ-місце
ІІ-місце
ІІІ-місце
Ульянова К.П.
14
15
16
17
ІсторіяЗалозна К. 10-Б
Коваленко А. 10-А
Гамаш Д. 8-А
Печерський М. 8-Б
ІІ-місце
ІІІ-місце
ІІ-місце
ІІ-місце
Безгодкова О.С.
Коритко А.Б
Коритко А.Б.
.Коритко А.Б.
18
19
20
21
Українська літ.Ростовська О, 8-Б
Потоцька С. 9-Б
Залозна К, 10-Б
Петровська М , 7-Б


ІІ місце
ІІ місце
ІІІ місце
ІІІ місце
Саєнко О.В.
Саєнко О.В.
Саєнко О.В.
Жаран Н.Б.
22
23
АстрономіяНовицька С, 10-А
Коваленко Д., 11-А
ІІ місце
ІІІ місце
Дахова О.І.
24
25
Іноземна моваЛукашевський А, 7-Б
Гармаш Д. 8-А
ІІІ місце
І місце
Гулькова М.Р.
Боровик А.С.
26
27
МатематикаОлійник Ілля, 6-Б
Черненко В, 11-А
ІІ місце
ІІІ місце
Лиманська С.М.
Святаш О.В.
28
29
ХіміяКощей Д, 7-Б
Ушаков Д, 7-Б
ІІ місце
ІІІ місце
Ульянова К.П.
30
31
Російська мова і літератураКорзюкова С. 9-А
Залозна К, 10-Б
ІІ місце
ІІІ місце
Мороз В.В.
Лейченко Н.В.
32
33
34
35
36
ЕкономікаПечерський М, 8 кл
Летуча А, 8кл
Ростовська О, 8кл
Новицька С, 10-А
Коваленко А, 10-А
І місце
ІІ місце
ІІІ місце
ІІ місце
ІІІ місце
Кисельова П.О.
37
38
Зарубіжна літератураКапланова К, 10-Б
Залозна К, 10-Б
ІІІ місце
І місце
Лейченко Н.В.
39
40
41
42
43
ГеографіяЛукашевський А, 7б
Кощей Д, 7-Б
Гармаш Д, 8-А
Новицька С, 10-А
Коваленко А, 10-А
І місце
ІІ місце
І місце
ІІ місце
І місце
Саматова О.В.
Саматова О.В.
Кисельова П.О.
Кисельова П.А.
Кисельова П.О.
44(Труд.навчання)
Технології
Васильєв МІІ місцеТатьянніков В.О
.
Переможці республіканських олімпіад 2015 - 2016 н.р.
№ з/пПредметУчніМісцеВчитель
1ЕкономікаБандурін В -11-АІІІ місцеКисельова П.О.
Переможці обласних олімпіад 2015-2016 н.р.
№ з/пПредметУчніМісцеВчитель
1Зарубіжна
література
Капланова К - 9-БІІІ місцеЛейченко Н.В.
2ІнформатикаХухрянський А - 9-БІІІ місцеГерасимович Л.Й.
3ЕкономікаБандурін В - 11-АІ місцеКисельова П.О.
Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 2015-2016
№ з/пПредметУчні МісцеВчитель
1
2
ФізикаБандурін В-11-Б
Гармаш Д- 7-А
ІІІ місце
ІІІ місце
Дахова О.І.
3
4
ЕкологіяШевкаленко А-10-Б
Коваленко В-10-Б
І місце
ІІІ місце
Саматова О.В.
5
6
ІнформатикаХухрянський А-9-Б
Коваленко А - 9-В
І місце
ІІ місце
Герасимович Л.Й.
7
8
БіолгіяПотоцька М.-10-А
Савенкова С.-10-А
ІІІ місце
ІІІ місце
Ульянова К.П.
9
10
11
Українська мова
XVI Міжнародний конкурс
знавців укр.мови ім. П.Яцика
Ростовська О.-7-Б
Потапеко С- 8-В
Штонденко А -11-Б
ІІ місце
ІІІ місце
ІІІ місце
Саєнко О.В.
Саєнко О.В.
Жаран Н.Б
12
13
ІсторіяКоваленко А.-9-В
Залозная К -9-А
ІІІ місце
ІІІ місце
Безгодкова О.С.
Коритко А.Б.
14
15
Українська літ.Ростовсько О.-7Б
Потапенко С-8-В
ІІ місце
ІІІ місце
Саєнко О.В.
Саєнко О.В.
16А строноміяБандурін В-11-БІ місцеДахова О.І.
17
18
Трудове навчанняКудрявцев О-8-А
Скворцов Р -8-Б
ІІ місце
ІІІ місце
Татьянніков В.О
19Іноземна моваКравченко Д - 10-АІ місцеГулькова М.Р.
20
21
22
23
24

МатематикаКощей Д - 6-Б
Ушаков Д - 6-Б
Ростовська О - 7-Б
Бандурін В - 11-А
Черненко В.-10-А
ІІ місце
ІІІ місце
ІІІ місце
ІІІ місце
ІІ місце

Лиманська С.М.
Лиманська С.М.
Лиманська С.М.
Салій Л.Г.
Святаш О.В.

25ХіміяГармаш Д. - 7-АІІІ місцеУльянова К.П.
26
27
28

Російська мова і літератураМаслов Д- 7-Б
Зінкевич Д. - 7-Б
Савенкова С. -10-А
ІІ
ІІІ
ІІІ
Лейченко Н.В.
Лейченко Н.В.
Карташова С.С.
29
30
31
32
33
ЕкономікаНовицька С.-9-В
Бандурін В.-11-а
Коваленко А.-9-В
Герасимова Є.-9-В
Цуркан М.-11-А
І
І
ІІ
ІІІ
ІІІ
Кисельова П.О.
34
35
Зарубіжна літератураКапланова К., 9-Б
Воюцька Є., 8-В
ІІІ
ІІ
Лейченко Н.В.
Мороз В.В.
36
37
38
39
ГеографіяКоваленко А.,9-В
Баранник А.,11-А
Гармаш Д.,7-А
Новицька С.,9-В

І
ІІ
ІІ
ІІІ
Кисельова П.О.
40Французька моваКисельова С.,11-АІ
Переможці та учасники республіканських олімпіад 2014-2015
1ЕкологіяТрохимчук Р. -11кл1 місцеВчитель -Саматова О.В.
2ЕкономікаБандурін В- 10 кл3 -місцеВчитель - Кисельова П.О.
Переможці та учасники обласних олімпіад 2014-2015 н.р.
№ з/пПредметУченьМісцеВчитель
1.
2
АстрономіяМітусов Д -11кл
Бандурін В- 10кл
І
ІІІ
Дахова О.І.
Дахова О.І.
3
4
ЕкологіяШтонденко А-10 кл
Трохимчук Р-11кл
ІІІ
ІІ
Саматова О.В.
Саматова О.В.
5ЕкономікаБандурін ВІКисельова П.О.
6Російська моваСвяташ Д - 11клІІКарташова С.С.
Переможці міських олімпіад 2014-2015 н.р.
№ з/пПредметУченьМісце Вчитель
1.
2
3
4
5
ГеографіяПотапенко С 7кл
Коваленко А -8кл
Штонденко Ю -10кл
Татаренко Д -11кл
Питтель А - 11кл
ІІІ
І
ІІІ
І
ІІІ
Саматова О.В.
Кисельова П.О.
Саматова О.В.
Кисельова П.О.
Кисельова П.О
6
7
8

ЕкологіяТрохимчук Р-11 кл
Штонденко Ю -10 кл
Татаренко Д -11 кл
ІІ

І

ІІІ

Саматова О.В.
Саматова О.В.
Саматова О.В.
9
10
11
Укр. мова та лит.Каплій А - 11кл
Залозна К -8кл
Потапенко С-7кл
ІІІ
ІІІ
ІІІ
Змійова Т.М.
Змійова Т.М.
Саєнко О.В.
12
13

Інформатика
(програмування)
Каплій А - 11 кл
Хухрянський А-8кл
ІІІ
ІІІ
Герасимович Л.Й.
Герасимович Л.Й.
14
15
БіологіяТрохимчук Р-11кл
Шевченко Б -8 кл
ІІ

ІІІ
Ульянова К.П.

Ульянова К.П.
16МатематикаГармаш Д - 6 клІІСвяташ О.В.
17
18
ІсторіяЗалозна К -8 кл
Коваленко А -8 кл
І
ІІІ
Коритко А.Б.
Безгодкова О.С
19
20
АстрономіяБандурін В-10кл
Мітусов Д - 11кл
ІІ
ІІІ
Дахова О.І.
Дахова О.І.
21
22
Англійська моваНовосьолов С-10 кл
Мітусов Д - 11 кл
І
ІІІ
Гулькова М.Р.
Гулькова М.Р.
24
25
26

ФізикаБандурін В-10кл
Ольховський А -7 кл
Коваленко А - 8кл

ІІІ
ІІІ
ІІІ
Дахова О.І.
Дахова О.І.
Дахова О.І.
Хімія
27
28
ЕкономікаБандурін В-10кл
Бараннік А-10кл
ІІ
ІІІ
Кисельова П.А.

29Інформатика(ІКТ)Штонденко Ю-10клІІКрасилін В.В.
30Франц. моваКисельова С -10клІІСтеблянко М.В.
31
32
33
Русский язык и литЗалозная К -8кл
Святаш Д - 11кл
Штонденко Ю-10 кл
І
ІІ
ІІІ
Карташова С.С.
Карташова С.С.
Лейченко Н.В.
34
35
V Міжнародний мовно - літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка Ростовська О-6кл
Потапенко С. -7 кл
ІІІ
ІІІ
Саєнко О.В.
Саєнко О.В.
Переможці та учасники обласних олімпіад 2013-2014 н.р.
№ з/пПредметУченьМісцеВчитель
1Інформатика ІКТ

Інформатика ОАП
Піттель А
Донченко В
Бітовт А
3
учасник
учасник
Герасимович Л.Й.
Красилін В.В.
Герасисович Л.Й.
2МатематикаБлохіна А.
Бандурін В.
учасник
учасник
Святаш О.В.
Салій Л.Г.
Переможці ІІ(міського) етапу Всеукраїнських олімпіад 2013-2014 н.р.
( 33 призових місць)
№ з/пПредметУченьМісцеВчитель
1.Рос.мова та літ.Блохіна Анна, 7А
Блохіна Г, 10 А
Піттель А, 10 А
Татаренко Д, 10 А
1
2
3
3
Карташова С.С.
2.ГеографіяБлохіна Анна,7 А
Коваленко А,7 В
Блохіна Г,10 А
Татаренко Д,10 А
Штонденко Н,9 Б
2
3
2
3
2
Кисельова П.О.
Кисельова П.О.
Кисельова П.О.
Кисельова П.О.
Саматова О.В.
3.ЕкологіяТрохимчук Р. 10 В
Худолій М. 11 Б
Брей Є 10Б

1
3

3
Саматова О.В.
4.Трудове навчанняНекрилов Я. 9 А
Коваленко Д 8 А
1
2
Татьянніков В.О.
5.ЕкономікаБандурін В 9-А
Некрилов Я 9-А
Кисельова С 9-А
1
2
3
Кисельова П.О.
6.Українська моваБлохіна А 7 кл
Каплій а 10-А
2
2
Змійова Т.М.
7.АстрономіяБлохіна Г -10-А1Дахова О.І.
8.ФізикаКаплій А. 10-А
Батурін В - 9-А
3
3
Дахова О.І.
9.Англійська моваБлохіна А 8кл
Новосьолов С 9кл
Блохіна Г. 10-А
Д'ячков А 11
3
2
3
3
Шарабан О.В.
Гулько М.Р.
Гулько М.Р.
Гулько М.Р.
10.ІнформатикаСвяташ Д 10 А
Піттель А 10-А
Донченко В 11кл
Теренник Д 11кл
Худолій М 11кл
1
2
1
2
2
Герасимович Л.Й.
Герасимович Л.Й.
Красилін В.В.
Красилін В.В.
Красилін В.В.
11Світова літератураТрохимчук Р 11В3Калашникова Т.М.
12БіологіяТрохимчук Р. 11В3Ульянова К.П.
13МатематикаБлохіна А. -7-А
Бандурін В. - 9-А
1
2
Святаш О.В.
Салій Л.Г.
Переможці ІІ(міського) етапу Всеукраїнських олімпіад 2012-2013 н.р.(26 призових місць)
Предмет УченьМісцеВчитель
1Укр.мова та літ. Каплій А.-9кл2Змійова Т.М.
2Рос. мова та літ.Переможців немає
3Англ. мова Блохіна Г-9б
Новосьолов С-8а
Дьячков А -10а
2
1
2
Боровик А.С.
Гулькова М.Р.
Гулькова М.Р.
4ІсторіяПереможців немає
5МатематикаБлохіна Г -6а
Бондаренко В-8а
Сорокін В- 8а
1
2
3
Святаш О.В.
Салій Л.Г.
Святаш О.В.
6ІнформатикаГулько М-11а
Біліченко Д-11а
Макаренко Н-11а
Теренік Д -10б
Донченко В-10б
2
3
3
2
2
Герасимович Л.Й.
Герасимович Л.Й.
Герасимович Л.Й.
Красилін В.В.
Красилін В.В.
7ФізикаПереможців немає
8БіологіяНікітіна О-11а
Коваль М.-10а
2
1
Саматова О.В.
Ульянова К.П.
9ГеографіяТатаренко Д-9а
Блохіна Г-9б
Нікітіна О-11а
Макаренко Н-11а
2
2
2
2
Кисельова П.О.
Кисельова п.О.
Кисельова П.О.
Кисельова П.О.
10ЕкологіяБорозенцев М-10а
Худолій М-10б
Пархоменко В-10а
Кухаренко Т-11б
1
2
3
3
Саматова О.В.
Саматова О.В.
Саматова О.В.
Саматова О.В.

11Трудове навчанняПереможців немає
12АстрономіяПархоменко В-10а
Біліченко Д-11а
3
3
Касьян Г.С.
Дахова О.І.
13ПсихологіяВарава С-11б
Кухаренко Т-11б
1
2
Дахова О.І.
Дахова О.І.
14Основи правознавстваПереможців немає
15Основи економікиУчасті не брали
16Фізичне вихованняПереможців
немає
17Хімія Переможців немає

Ростовська Ольга

Потапенко Софія

Залозна Ксенія

Петровська Марина
Кiлькiсть переглядiв: 1697

Коментарi

  • Andrewwacy

    2015-02-03 20:58:37

    Задумывались о создании форума, не знали как, и где [url=http://offbb.ru]создание бесплатного форума[/url]? Наш сервис, создан именно для Вас! Достаточно пройти простую регистрацию, и Ваш форум готов! [url=http://offbb.ru]Перейти>>>[/url]...

  • Dwightdum

    2014-02-06 04:04:26

    viagra doctors viagra online best site kamagra pills uk [url=http://dstvmediasales.com/sitemap.php?farm=balding-propecia]balding propecia[/url] zithromax uk http://dstvmediasales.com/sitemap.php?farm=internet-cialis - internet cialis propecia side effects long term...

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Лютий 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829