• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 2017-2018 н.р
№ з/пПредметУчніМісцеВчитель
1
2
3
Українська мова та літератураЗалозна Ксенія 11-Б
Потапенко Софія10-Б
Ростовська Ольга, 9-Б

ІІ місце
ІІІ - місце
ІІІ- місце
Саєнко О.В.
Саєнко О.В.
Саєнко О.В.
4
5
6
7
ГеографіяКоваленко Андрій 11-А
Новіцька Софія 11-А
Лукашевський Арсеній 8-Б
Гармаш Д, 9-А

І місце
ІІ місце
І місце
І місце
Кисельова П.О.
Кисельова П.О.
Саматова О.В.
Кисельова П.О.
7ІсторіяКоваленко Андрій 11-АКоритко А.Б.

Переможці обласних олімпіад 2016-2017 н.р.
№ з/пПредметУчніМісцеВчитель
1ІнформатикаХухрянський А-10-А кл.ІІІ - місцеГерасимович Л.Й.
2Географія

Переможці II етапу Всеукраїнських олімпіад 2016-2017
№ з/пПредметУчніМісцеВчитель
1
2
ФізикаКощей Д. 7-Б
Гармаш Д 8-А
ІІІ місце
ІІІ місце
Дахова О.І.
3
4
5
6


ІнформатикаХухрянський А. 10-А
Маслов Георгій 8-Б
Новицька С. 10-А
Тютюник Е. 11-А
І-місце
ІІ-місце
ІІІ-місце
ІІІ-місце
Герасимович Л.Й.
Красілін В.В
Герасимович Л.Й.
Красілін В.В
7
8
ЕкологіяПотоцька О. 11-А
Ковалеко В. 11-Б
І-місце
ІІ-місце
Саматова О.В.
9
10
11
12
13
БіологіяГармаш Д. 8-А
Новицька С. 10-А
Смирниченко Е. 10-А
Коваленко В. 11-Б
Потоцька М. 11-А
ІІ-місце
ІІІ-місце
ІІІ-місце
ІІ-місце
ІІІ-місце
Ульянова К.П.
14
15
16
17
ІсторіяЗалозна К. 10-Б
Коваленко А. 10-А
Гамаш Д. 8-А
Печерський М. 8-Б
ІІ-місце
ІІІ-місце
ІІ-місце
ІІ-місце
Безгодкова О.С.
Коритко А.Б
Коритко А.Б.
.Коритко А.Б.
18
19
20
21
Українська літ.Ростовська О, 8-Б
Потоцька С. 9-Б
Залозна К, 10-Б
Петровська М , 7-Б


ІІ місце
ІІ місце
ІІІ місце
ІІІ місце
Саєнко О.В.
Саєнко О.В.
Саєнко О.В.
Жаран Н.Б.
22
23
АстрономіяНовицька С, 10-А
Коваленко Д., 11-А
ІІ місце
ІІІ місце
Дахова О.І.
24
25
Іноземна моваЛукашевський А, 7-Б
Гармаш Д. 8-А
ІІІ місце
І місце
Гулькова М.Р.
Боровик А.С.
26
27
МатематикаОлійник Ілля, 6-Б
Черненко В, 11-А
ІІ місце
ІІІ місце
Лиманська С.М.
Святаш О.В.
28
29
ХіміяКощей Д, 7-Б
Ушаков Д, 7-Б
ІІ місце
ІІІ місце
Ульянова К.П.
30
31
Російська мова і літератураКорзюкова С. 9-А
Залозна К, 10-Б
ІІ місце
ІІІ місце
Мороз В.В.
Лейченко Н.В.
32
33
34
35
36
ЕкономікаПечерський М, 8 кл
Летуча А, 8кл
Ростовська О, 8кл
Новицька С, 10-А
Коваленко А, 10-А
І місце
ІІ місце
ІІІ місце
ІІ місце
ІІІ місце
Кисельова П.О.
37
38
Зарубіжна літератураКапланова К, 10-Б
Залозна К, 10-Б
ІІІ місце
І місце
Лейченко Н.В.
39
40
41
42
43
ГеографіяЛукашевський А, 7б
Кощей Д, 7-Б
Гармаш Д, 8-А
Новицька С, 10-А
Коваленко А, 10-А
І місце
ІІ місце
І місце
ІІ місце
І місце
Саматова О.В.
Саматова О.В.
Кисельова П.О.
Кисельова П.А.
Кисельова П.О.
44(Труд.навчання)
Технології
Васильєв МІІ місцеТатьянніков В.О
Переможці республіканських олімпіад 2015 - 2016 н.р.
№ з/пПредметУчніМісцеВчитель
1ЕкономікаБандурін В -11-АІІІ місцеКисельова П.О.
Переможці обласних олімпіад 2015-2016 н.р.
№ з/пПредметУчніМісцеВчитель
1Зарубіжна
література
Капланова К - 9-БІІІ місцеЛейченко Н.В.
2ІнформатикаХухрянський А - 9-БІІІ місцеГерасимович Л.Й.
3ЕкономікаБандурін В - 11-АІ місцеКисельова П.О.
Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 2015-2016
№ з/пПредметУчні МісцеВчитель
1
2
ФізикаБандурін В-11-Б
Гармаш Д- 7-А
ІІІ місце
ІІІ місце
Дахова О.І.
3
4
ЕкологіяШевкаленко А-10-Б
Коваленко В-10-Б
І місце
ІІІ місце
Саматова О.В.
5
6
ІнформатикаХухрянський А-9-Б
Коваленко А - 9-В
І місце
ІІ місце
Герасимович Л.Й.
7
8
БіолгіяПотоцька М.-10-А
Савенкова С.-10-А
ІІІ місце
ІІІ місце
Ульянова К.П.
9
10
11
Українська мова
XVI Міжнародний конкурс
знавців укр.мови ім. П.Яцика
Ростовська О.-7-Б
Потапеко С- 8-В
Штонденко А -11-Б
ІІ місце
ІІІ місце
ІІІ місце
Саєнко О.В.
Саєнко О.В.
Жаран Н.Б
12
13
ІсторіяКоваленко А.-9-В
Залозная К -9-А
ІІІ місце
ІІІ місце
Безгодкова О.С.
Коритко А.Б.
14
15
Українська літ.Ростовсько О.-7Б
Потапенко С-8-В
ІІ місце
ІІІ місце
Саєнко О.В.
Саєнко О.В.
16А строноміяБандурін В-11-БІ місцеДахова О.І.
17
18
Трудове навчанняКудрявцев О-8-А
Скворцов Р -8-Б
ІІ місце
ІІІ місце
Татьянніков В.О
19Іноземна моваКравченко Д - 10-АІ місцеГулькова М.Р.
20
21
22
23
24

МатематикаКощей Д - 6-Б
Ушаков Д - 6-Б
Ростовська О - 7-Б
Бандурін В - 11-А
Черненко В.-10-А
ІІ місце
ІІІ місце
ІІІ місце
ІІІ місце
ІІ місце

Лиманська С.М.
Лиманська С.М.
Лиманська С.М.
Салій Л.Г.
Святаш О.В.

25ХіміяГармаш Д. - 7-АІІІ місцеУльянова К.П.
26
27
28

Російська мова і літератураМаслов Д- 7-Б
Зінкевич Д. - 7-Б
Савенкова С. -10-А
ІІ
ІІІ
ІІІ
Лейченко Н.В.
Лейченко Н.В.
Карташова С.С.
29
30
31
32
33
ЕкономікаНовицька С.-9-В
Бандурін В.-11-а
Коваленко А.-9-В
Герасимова Є.-9-В
Цуркан М.-11-А
І
І
ІІ
ІІІ
ІІІ
Кисельова П.О.
34
35
Зарубіжна літератураКапланова К., 9-Б
Воюцька Є., 8-В
ІІІ
ІІ
Лейченко Н.В.
Мороз В.В.
36
37
38
39
ГеографіяКоваленко А.,9-В
Баранник А.,11-А
Гармаш Д.,7-А
Новицька С.,9-В

І
ІІ
ІІ
ІІІ
Кисельова П.О.
40Французька моваКисельова С.,11-АІ
Переможці та учасники республіканських олімпіад 2014-2015
1ЕкологіяТрохимчук Р. -11кл1 місцеВчитель -Саматова О.В.
2ЕкономікаБандурін В- 10 кл3 -місцеВчитель - Кисельова П.О.
Переможці та учасники обласних олімпіад 2014-2015 н.р.
№ з/пПредметУченьМісцеВчитель
1.
2
АстрономіяМітусов Д -11кл
Бандурін В- 10кл
І
ІІІ
Дахова О.І.
Дахова О.І.
3
4
ЕкологіяШтонденко А-10 кл
Трохимчук Р-11кл
ІІІ
ІІ
Саматова О.В.
Саматова О.В.
5ЕкономікаБандурін ВІКисельова П.О.
6Російська моваСвяташ Д - 11клІІКарташова С.С.
Переможці міських олімпіад 2014-2015 н.р.
№ з/пПредметУченьМісце Вчитель
1.
2
3
4
5
ГеографіяПотапенко С 7кл
Коваленко А -8кл
Штонденко Ю -10кл
Татаренко Д -11кл
Питтель А - 11кл
ІІІ
І
ІІІ
І
ІІІ
Саматова О.В.
Кисельова П.О.
Саматова О.В.
Кисельова П.О.
Кисельова П.О
6
7
8

ЕкологіяТрохимчук Р-11 кл
Штонденко Ю -10 кл
Татаренко Д -11 кл
ІІ

І

ІІІ

Саматова О.В.
Саматова О.В.
Саматова О.В.
9
10
11
Укр. мова та лит.Каплій А - 11кл
Залозна К -8кл
Потапенко С-7кл
ІІІ
ІІІ
ІІІ
Змійова Т.М.
Змійова Т.М.
Саєнко О.В.
12
13

Інформатика
(програмування)
Каплій А - 11 кл
Хухрянський А-8кл
ІІІ
ІІІ
Герасимович Л.Й.
Герасимович Л.Й.
14
15
БіологіяТрохимчук Р-11кл
Шевченко Б -8 кл
ІІ

ІІІ
Ульянова К.П.

Ульянова К.П.
16МатематикаГармаш Д - 6 клІІСвяташ О.В.
17
18
ІсторіяЗалозна К -8 кл
Коваленко А -8 кл
І
ІІІ
Коритко А.Б.
Безгодкова О.С
19
20
АстрономіяБандурін В-10кл
Мітусов Д - 11кл
ІІ
ІІІ
Дахова О.І.
Дахова О.І.
21
22
Англійська моваНовосьолов С-10 кл
Мітусов Д - 11 кл
І
ІІІ
Гулькова М.Р.
Гулькова М.Р.
24
25
26

ФізикаБандурін В-10кл
Ольховський А -7 кл
Коваленко А - 8кл

ІІІ
ІІІ
ІІІ
Дахова О.І.
Дахова О.І.
Дахова О.І.
Хімія
27
28
ЕкономікаБандурін В-10кл
Бараннік А-10кл
ІІ
ІІІ
Кисельова П.А.

29Інформатика(ІКТ)Штонденко Ю-10клІІКрасилін В.В.
30Франц. моваКисельова С -10клІІСтеблянко М.В.
31
32
33
Русский язык и литЗалозная К -8кл
Святаш Д - 11кл
Штонденко Ю-10 кл
І
ІІ
ІІІ
Карташова С.С.
Карташова С.С.
Лейченко Н.В.
34
35
V Міжнародний мовно - літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка Ростовська О-6кл
Потапенко С. -7 кл
ІІІ
ІІІ
Саєнко О.В.
Саєнко О.В.
Переможці та учасники обласних олімпіад 2013-2014 н.р.
№ з/пПредметУченьМісцеВчитель
1Інформатика ІКТ

Інформатика ОАП
Піттель А
Донченко В
Бітовт А
3
учасник
учасник
Герасимович Л.Й.
Красилін В.В.
Герасисович Л.Й.
2МатематикаБлохіна А.
Бандурін В.
учасник
учасник
Святаш О.В.
Салій Л.Г.
Переможці ІІ(міського) етапу Всеукраїнських олімпіад 2013-2014 н.р.
( 33 призових місць)
№ з/пПредметУченьМісцеВчитель
1.Рос.мова та літ.Блохіна Анна, 7А
Блохіна Г, 10 А
Піттель А, 10 А
Татаренко Д, 10 А
1
2
3
3
Карташова С.С.
2.ГеографіяБлохіна Анна,7 А
Коваленко А,7 В
Блохіна Г,10 А
Татаренко Д,10 А
Штонденко Н,9 Б
2
3
2
3
2
Кисельова П.О.
Кисельова П.О.
Кисельова П.О.
Кисельова П.О.
Саматова О.В.
3.ЕкологіяТрохимчук Р. 10 В
Худолій М. 11 Б
Брей Є 10Б

1
3

3
Саматова О.В.
4.Трудове навчанняНекрилов Я. 9 А
Коваленко Д 8 А
1
2
Татьянніков В.О.
5.ЕкономікаБандурін В 9-А
Некрилов Я 9-А
Кисельова С 9-А
1
2
3
Кисельова П.О.
6.Українська моваБлохіна А 7 кл
Каплій а 10-А
2
2
Змійова Т.М.
7.АстрономіяБлохіна Г -10-А1Дахова О.І.
8.ФізикаКаплій А. 10-А
Батурін В - 9-А
3
3
Дахова О.І.
9.Англійська моваБлохіна А 8кл
Новосьолов С 9кл
Блохіна Г. 10-А
Д'ячков А 11
3
2
3
3
Шарабан О.В.
Гулько М.Р.
Гулько М.Р.
Гулько М.Р.
10.ІнформатикаСвяташ Д 10 А
Піттель А 10-А
Донченко В 11кл
Теренник Д 11кл
Худолій М 11кл
1
2
1
2
2
Герасимович Л.Й.
Герасимович Л.Й.
Красилін В.В.
Красилін В.В.
Красилін В.В.
11Світова літератураТрохимчук Р 11В3Калашникова Т.М.
12БіологіяТрохимчук Р. 11В3Ульянова К.П.
13МатематикаБлохіна А. -7-А
Бандурін В. - 9-А
1
2
Святаш О.В.
Салій Л.Г.
Переможці ІІ(міського) етапу Всеукраїнських олімпіад 2012-2013 н.р.(26 призових місць)
Предмет УченьМісцеВчитель
1Укр.мова та літ. Каплій А.-9кл2Змійова Т.М.
2Рос. мова та літ.Переможців немає
3Англ. мова Блохіна Г-9б
Новосьолов С-8а
Дьячков А -10а
2
1
2
Боровик А.С.
Гулькова М.Р.
Гулькова М.Р.
4ІсторіяПереможців немає
5МатематикаБлохіна Г -6а
Бондаренко В-8а
Сорокін В- 8а
1
2
3
Святаш О.В.
Салій Л.Г.
Святаш О.В.
6ІнформатикаГулько М-11а
Біліченко Д-11а
Макаренко Н-11а
Теренік Д -10б
Донченко В-10б
2
3
3
2
2
Герасимович Л.Й.
Герасимович Л.Й.
Герасимович Л.Й.
Красилін В.В.
Красилін В.В.
7ФізикаПереможців немає
8БіологіяНікітіна О-11а
Коваль М.-10а
2
1
Саматова О.В.
Ульянова К.П.
9ГеографіяТатаренко Д-9а
Блохіна Г-9б
Нікітіна О-11а
Макаренко Н-11а
2
2
2
2
Кисельова П.О.
Кисельова п.О.
Кисельова П.О.
Кисельова П.О.
10ЕкологіяБорозенцев М-10а
Худолій М-10б
Пархоменко В-10а
Кухаренко Т-11б
1
2
3
3
Саматова О.В.
Саматова О.В.
Саматова О.В.
Саматова О.В.

11Трудове навчанняПереможців немає
12АстрономіяПархоменко В-10а
Біліченко Д-11а
3
3
Касьян Г.С.
Дахова О.І.
13ПсихологіяВарава С-11б
Кухаренко Т-11б
1
2
Дахова О.І.
Дахова О.І.
14Основи правознавстваПереможців немає
15Основи економікиУчасті не брали
16Фізичне вихованняПереможців
немає
17Хімія Переможців немає

Ростовська Ольга

Потапенко Софія

Залозна Ксенія

Петровська Марина
Кiлькiсть переглядiв: 84

Коментарi

  • Andrewwacy

    2015-02-03 20:58:37

    Задумывались о создании форума, не знали как, и где [url=http://offbb.ru]создание бесплатного форума[/url]? Наш сервис, создан именно для Вас! Достаточно пройти простую регистрацию, и Ваш форум готов! [url=http://offbb.ru]Перейти>>>[/url]...

  • Dwightdum

    2014-02-06 04:04:26

    viagra doctors viagra online best site kamagra pills uk [url=http://dstvmediasales.com/sitemap.php?farm=balding-propecia]balding propecia[/url] zithromax uk http://dstvmediasales.com/sitemap.php?farm=internet-cialis - internet cialis propecia side effects long term...

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Листопад 2017 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930