Список учнів-претендентів на премію міського голови за 2020 календарний рік
Список учнів-претендентів на премію міського голови за 2019 календарний рік

Cписок учнів-претендентів Краматорської ЗОШ №4 на премію міської ради 2017 року (інтелектуальний рівень)

ПІБ дитини

Досягнення дитини

Воюцька Єлизавета Вадимівна

ІІІ місце- ІV обласний конкурс «Екологія та здоров’я»(обласний етап),2017

Гармаш

Дар’я

Василівна

Диплом І ступеня-Всеукраїнська предметна олімпіада з біології (обласний етап,Н№78 від 13.02.2017).

Диплом І ступеня-Всеукраїнська предметна олімпіада з географії (обласний етап,Н№92 від 17.02.2017).

Диплом ІІІ ступеня-Всеукраїнська предметна олімпіада з історії України (обласний етап, Н№23 від 26.01.2017).

Залозна

Ксенія

Андріївна

Диплом ІІ ступеня-Всеукраїнська предметна олімпіада з російської мови (обласний етап,Н№39 від 01.02.2017).

Диплом ІІ ступеня-Всеукраїнська предметна олімпіада з зарубіжної літератури (обласний етап,Н№48 від 03.02.2017).

Коваленко Андрій Юрійович

Диплом ІІІ ступеня-Всеукраїнська предметна олімпіада з географії (обласний етап,Н№92 від 17.02.2017).

Мельников

Іван Олександрович

Диплом І ступеня-Всеукраїнська предметна олімпіада з англійської мови (обласний етап,Н№63 від 08.02.2017).

Потапенко

Софія Олексіївна

ІІІ місце- ІV обласний конкурс «Екологія та здоровя»(обласний етап),2017.

Разгуляєва Анастасія

Едуардівна

ІІІ місце- ІV обласний конкурс «Екологія та здоровя»(обласний етап),2017

Хухрянський

Андрій

Миколайович

Диплом ІІІ ступеня-Всеукраїнська предметна олімпіада з інформаційних технологій(обласний етап, Н№91 від 17.02.2017).

Директор школи І.А.Каракулова


Cписок учнів-претендентів Краматорської ЗОШ №4

на премію міської ради 2017 року

(інтелектуальний рівень)

ПІБ дитини

Ідентифікаційний код

Серія та номер свідоцтва про народження або паспорт

Домашня адреса

Досягнення дитини

Воюцька Єлизавета Вадимівна

3738201163

1-НО№290284

Б.Краматорський

24-70

ІІІ місце- ІV обласний конкурс «Екологія та здоровя»(обласний етап),2017

Гармаш

Дар’я

Василівна

3771400803

Паспорт

000637673

Двірцева

46-76

Диплом І ступеня-Всеукраїнська предметна олімпіада з біології (обласний етап,Н№78 від 13.02.2017).

Диплом І ступеня-Всеукраїнська предметна олімпіада з географії (обласний етап,Н№92 від 17.02.2017).

Диплом ІІІ ступеня-Всеукраїнська предметна олімпіада з історії України (обласний етап, Н№23 від 26.01.2017).

Залозна

Ксенія

Андріївна

3658502044

І-НО №156109

Б.Краматорський

16-268

Диплом ІІ ступеня-Всеукраїнська предметна олімпіада з російської мови (обласний етап,Н№39 від 01.02.2017).

Диплом ІІ ступеня-Всеукраїнська предметна олімпіада з зарубіжної літератури (обласний етап,Н№48 від 03.02.2017).

Коваленко Андрій Юрійович

3687301734

Паспорт

000294324

Двірцева

46-24

Диплом ІІІ ступеня-Всеукраїнська предметна олімпіада з географії (обласний етап,Н№92 від 17.02.2017).

Мельников

Іван Олександрович

3720103336

Паспорт

000770989

Двірцева

58-146

Диплом І ступеня-Всеукраїнська предметна олімпіада з англійської мови (обласний етап,Н№63 від 08.02.2017).

Потапенко

Софія Олексіївна

3733801164

Паспорт

000358029

Паркова

85-28

ІІІ місце- ІV обласний конкурс «Екологія та здоровя»(обласний етап),2017.

Разгуляєва Анастасія

Едуардівна

3652402300

Паспорт

000283826

Ювілейна

26-28

ІІІ місце- ІV обласний конкурс «Екологія та здоровя»(обласний етап),2017

Хухрянський

Андрій

Миколайович

3689803936

І-НО

№214260

Б.Краматорський

24-200

Диплом ІІІ ступеня-Всеукраїнська предметна олімпіада з інформаційних технологій(обласний етап, Н№91 від 17.02.2017).

Директор школи І.А.Каракулова

Виконавець О.Є.Хоролець

Кiлькiсть переглядiв: 849

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Жовтень 2021 Наступна
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031