• Ви знаходитесь тут:

  • Положення
  • ОЛІМПІАДИ, КОНКУРСИ, МАН

/Files/images/tijden_fzichno_kulturi__sportu/330-3304492_31-notice-board-clip-art.png

ФІНАЛ КОНКУРСУ “УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2021” ВІДБУДЕТЬСЯ ДИСТАНЦІЙНО

Третій тур Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2021” проведуть у дистанційному режимі.

Фінальні змагання в номінаціях “Керівник закладу освіти” та “Математика” відбудуться 1-9 квітня, в номінаціях “Трудове навчання” та “Українська мова та література” – 14-22 квітня.

Усі конкурсні випробування проводитимуться дистанційно. Члени журі впродовж третього туру теж працюватимуть дистанційно.

Деталі про цьогорічний фінал читайте у цьому матеріалі, а про сам конкурс – на спеціальній сторінці сайту МОН.

Онлайн-конкурси «Рятівник», «Впоряд» в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
/Files/images/novini/original.jpgПро проведення онлайн-конкурсів «Рятівник», «Впоряд» в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для середньої та старшої вікових груп


УМОВИ онлайн-конкурсів «Рятівник», «Впоряд» в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)


ПАСПОРТ_СКЛАД РОЮ


Про проведення VI Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції

Лист НЦ "МАНУ" про проведення Конкурсу літературних, дослідницьких та мультимедійних учнівських проєктів, присвячених 150-річчю з дня народження Лесі Українки.

Умови проведення конкурсу знаходяться на сайті НЦ "МАНУ".

Звертаємо вашу увагу, що для участі в Конкурсі учасники реєструються за посиланням: https://forms.gle/Kxx1KUwmYZ298b1cA
КПНЗ "ДОМАНУМ" Сайт: http://www.man.dn.ua/index.php
Фейсбук: https://www.facebook.com/profile.php?id=100054602738241Про проведення підготовчого онлайн-воркшопу до Всеукраїнського відкритого марафону з української мови імені Петра Яцика
Проведення Всеукраїнського відбору до участі у міжнародному конкурсі з нейронаук «International Brain Bee» (детальна інформація щодо заходу в листі (додається).
International Brain Bee
– це змагання школярів з нейронаук, дисциплін, що досліджують нервову систему. Це будова та функції мозку, причини та симптоми неврологічних хвороб та способи їх лікування. Щороку в Brain Bee змагаються тисячі учнів з багатьох країн. Національні чемпіони змагаються на міжнародному рівні. Хто представлятиме Україну цього року? Можливо, саме ти?
Якщо тобі цікава нейротема, взяти участь у відборі напрочуд легко — потрібно лише зареєструватися за посиланням http://bit.ly/ukrbrainbee та пройти онлайн тест!
До участі запрошуються старшокласники з усіх регіонів України. Зважте, що частина завдань буде англійською мовою. Більше інформації про змагання на офіційному сайті http://brainbee.in.ua/
Конкурс заснований у США професором Університету Меріленда (США) Норбертом Мислінським. На його думку, переможці конкурсу в майбутньому зможуть знайти шляхи лікування більш ніж 1000 неврологічних та психічних розладів, від яких страждають люди. Змагання підтримується найбільшими світовими організаціями — Міжнародне Товариство Вивчення Мозку (IBRO), Федерацією Європейських Товариств Нейронаук (FENS), Американською Психологічною Асоціацією (APA), Американським Товариством Нейронаук (SfN) та Альянсом DANA. Організаторами змагання в Україні є Українське товариство нейронаук, ГО "Ноосфера" та Національний центр "Мала академія наук України". Спонсорами є Американське товариство нейронаук SfN (грант для Kiev Chapter), Наукове Товариство Шевченка (США) та Федерація Європейських товариств нейронаук FENS разом з фундацією DANA (грант на проведення Тижня мозку).
Більше інформації на офіційному сайті http://brainbee.in.ua/
Реєстрація вже триває http://bit.ly/ukrbrainbee
Координатор заходу – к.б.н., ст. досл. Андрій Олександрович Чернінський (тел. 063- 85-938-07).Щодо проведення Міжнародного фотоконкурсу

Проведення заходу «СпортКрафт Геймз Онлайн»

Про проведення Web-вітрини «Поруч із генієм-2021»

Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського у 2021 році (середня вікова категорія)

Реєстрація учасників середньої вікової категорії по області та інструкція щодо вирощування кристалу є на сайті man.gov.ua у розділі «Кристали 2021»

Сайт:http://www.man.dn.ua/index.php

Фейсбук:https://www.facebook.com/profile.php?id=100054602738241

Хімічна речовина_Інструкція

Про проведення обласного конкурсу квестів «Квесторія»

Щодо проведення Всеукраїнської олімпіади ДонНУ імені Василя Стуса для вступників
Про проведення Всеукраїнської олімпіади

Про проведення Всеукраїнського фестивалю мов та культур

КОНКУРСНІ КАТЕГОРІЇ ТА УМОВИ УЧАСТІ

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення XIІІ Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії-2021»

Щодо організації та проведення Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «Лелека - 2021»/Files/images/novini/leleka-2019-kopija.png

Про підсумки конкурсу «КОЛОСОК-осінній-2020» та організацію і проведення конкурсу «КОЛОСОК-весняний-2021» у Донецькій області/Files/images/novini/kolosok.jpg
/Files/images/novini/Bunner Yazyk.jpgПроведення Всеукраїнського відкритого марафону з української мови імені Петра Яцика
Про проведення Всеукраїнського відкритого марафону з української мови імені Петра Яцика
Оргкомітет ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика пропонує взяти участь у Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови імені Петра Яцика (оскільки ІІІ та ІV етапи Конкурсу імені Петра Яцика були відмінені наказом МОН у зв’язку з пандемією).
Взяти до уваги:
1. Участь у марафоні для учнів 3-11 класів є добровільною та безкоштовною.
2. Для участі в марафоні учасникам необхідно у період з 01 до 14 лютого 2021 року зареєструватись та заповнити анкету на платформі.
3. Детальна інформація про марафон розміщена на сайті Інституту модернізації змісту освіти на сторінці Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Правила проведення Всеукраїнського відкритого марафону з української мови імені Петра Яцика

Положення_фест_Зірковий драйв 13.02.2021 р.

Всеукраїнська учнівська інтернет-олімпіада з української мови і літератури-2021

/Files/images/novini/Osnrog-691x512.jpg

Кафедра української мови і літератури Національного університету «Острозька академія» запрошує учнів 11 класів закладів загальної середньої і професійної (професійно-технічної) освіти України взяти участь у Всеукраїнській учнівській інтернет-олімпіаді з української мови і літератури-2021, а також учнів 9–11 класів – у Творчому конкурсі-2021.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ-ЗАПРОШЕННЯ (для учнів 11 класів)

УМОВИ проведення Всеукраїнської учнівської інтернет-олімпіади з української мови і літератури-2021

Інформаційний лист-запрошення (для учнів 9–11 класів)

УМОВИ проведення Творчого конкурсу_2021 в Національному університеті «Острозька академія»

Всеукраїнські олімпіади НАУ

/Files/images/novini/олімпіади_новина.jpgШановні колеги!Повідомляємо Вам, що відповідно до наказу в. о. ректора НАУ від 18 грудня 2020 року №561/од "Про проведення Всеукраїнських олімпіад НАУ у 2021 році", з 13 лютого по 11 квітня 2021 року будуть проведені Всеукраїнські учнівські олімпіади НАУ з навчальних предметів: «Математика», «Фізика», «Хімія», «Англійська мова», «Українська мова та література», «Географія», «Історія України», «Біологія».

Просимо Вас сприяти інформуванню учнів 11 класу, батьків та освітянської спільноти щодо проведення Всеукраїнських учнівських олімпіадах НАУ.

Реєстрація на олімпіади триватиме до 08 лютого 2021 року.Переможцям Всеукраїнських олімпіад НАУ при вступі на спеціальності, яким надається особлива підтримка держави, до загального рейтингу вступника додаватиметься до 20 балів відповідно до Умов прийому до ЗВО України та Правил прийому до Національного авіаційного університету в 2021 році.Детальна інформація про Всеукраїнські олімпіади НАУ на сайті ІІОТ за посиланням: http://www.iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/vseukrainski-olimpiady-nauКоординатор проведення олімпіад – Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ, тел.: 406-79-08, 406-72-09, 406-74-04.E-mail: idpnau2016@gmail.com або olha.bruiaka@npp.nau.edu

Положення про Всеукраїнські олімпіади Національного авіаційного університету для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти

Умови та порядок проведення Всеукраїнських олімпіад Національного авіаційного університету для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти

УМОВИ проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН у 2020 – 2021 навчальному роціНАКАЗ про проведеня ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2020-2021 н.р.


НАКАЗ про проведеня І (шкільного) етапу учнівських олімпіад у 2020-2021 н.р.


До участі- наказ УО "Мовно-літ.конкурс учнівськ. та студ. молоді ім.Шевченка


До участі : лист від 12.10.2020 № 12/10-297. Конкурс Українська революція


ДО РОБОТИ - Лист НЦ "МАНУ" щодо дистанційного курсу "Біохімія. Протеїни" в рамках Всеукраїнської наукової хімічної школи

Шановні колеги!

З 23 жовтня стартує робота дистанційного курсу "Біохімія. Протеїни" в рамках Всеукраїнської наукової хімічної школи.
Терміни проведення: 23 жовтня - 30 листопада 2020р..
Для участі потрібно зареєструватись за допомогою реєстраційної форми: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfobqv1iLvEIfhm9OJNAqTIpN2xmEQ97JHP-vm0MaCtZ3H_lg/viewform?usp=sf_linkДедлайн реєстрації – 20 жовтня.
Навчання здійснюватиметься на платформах Google Classroom, Zoom.
Про зарахування у навчальну групу учні будуть повідомлені на електронну адресу, зазначену в особистій заявці.
Всі деталі курсу та посилання на лекції (в Zoom) будуть розміщені у Google Classroom. Код класу буде розіслано 21 жовтня на електронні адреси вказані в анкетах.
З повагою, колектив відділу навчально-виховної роботи
(деталі - 0680112275, Альона Буткевич)
З повагою, КПНЗ "ДОМАНУМ"
Наш сайт: http://www.man.dn.ua/index.phpФейсбук: https://www.facebook.com/profile.php?id=100054602738241

Кiлькiсть переглядiв: 373

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Лютий 2021 Наступна
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728