У напрямку Нової школи.

Одним із базових компонентів «Нової української школи» є структура уроку, яка дозволяє добре засвоїти новий матеріал і набути компетентності для життя.

Ось такий урок життя пройшов 16 січня 2018 року у ЗОШ№4. У цей день семикласники разом із учителем фізики Даховою Оленою Іванівною запросили всіх на інтерактивний урок з теми «Сила». Урок фізики повинен стати цікавим і улюбленим за рахунок нестандартних форм роботи. Форми та прийоми роботи було підібрано з урахуванням віку учнів, їхніх нахилів та здібностей. Відчувається система роботи учителя щодо організації групової роботи учнів. На уроці учитель створила умови для розвитку уяви, спостережливості, логічного мислення, пам’яті учнів. Мотивація навчальної діяльності сприяла збудженню інтересу учнів до вивчення нової теми, проявлялася через розкриття разом з учнями зв’язку навчального матеріалу з сучасністю, оточенням і іншим життєвим досвідом. У результату учні й гості перебували в постійній зацікавленості, бажанні отримати кінцевий результат.

Учні продемонстрували отримані експериментальним шляхом навички щодо визначення густини фізичних тіл: хліба та води. Для цього використовували терези та лінійку. Знайшовши масу та об'єм «кирпичика» хліба та пляшки мінеральної води, розраховували густину тіл, порівнювали їх та робили висновки. Прислів’я «Хліб від землі, сила від хліба» стало переходом до теми уроку.

Щоб щось змінити у своєму житті , людині треба прикласти певних зусиль, які вимагають великих духовних, розумових, фізичних сил.

На уроці діти дізналися про наукове тлумачення «Сили», навчилися визначати напрямок дії сил, знаходити їх рівнодіючу. А учні, які займаються різними видами єдиноборств, отримали уявлення про напрямок сил при застосуванні різних прийомів боротьби.

На уроці проглядалися міжпредметні зв’язки з математикою ,літературою, історією,фізичною культурою, основами здоров’я .

На перерві учні із задоволенням посмакували хлібом та водою, продовжуючи розмірковувати над темою уроку.

Крім того, весь урок вчитель акцентував увагу учнів на виховних моментах, зокрема на тому, що сила повинна бути мудрою. Багато прислів’їв про силу, які складали учні, мали своєю метою зв’язати фізичне поняття сили з силою в житті.

На уроці були присутні 11 учителів школи та віцепрезидент центру громадських ініціатив «Зірка Краму» Сазонова Л.М.

Всі присутні дійшли єдиної думки, що після таких уроків, учні зможуть застосувати отримані знання в повсякденному житті, побажали учителю і її вихованцям успіхів у вивченні фізики.

/Files/images/фыз1.jpg/Files/images/фыз1 (3).jpg
/Files/images/фыз1 (5).jpg/Files/images/фыз1 (8).jpg
/Files/images/фыз1 (6).jpg/Files/images/фыз1 (4).jpg
Педагогічний досвід роботи вчителя фізики - Дахової Олени Іванівни.Тема. "Використання ІКТ на уроках фізики та в позакласних заходах"

/Files/images/f6.jpg

Педагогічний досвід роботи вчителя початкових класів Федоренко Л.М.
Масленица.
Кiлькiсть переглядiв: 2015

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Жовтень 2023 Наступна
ПВСЧПСН
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031